Partnerzy:

Niedrogie prezenty wręczane najczęściej podczas wydarzeń kulturalnych i sportowych noszą nazwę upominków reklamowych. Często takie gadżety możemy także otrzymać udając się do firm i instytucji państwowych. Istnieje wiele zakładów, które zajmują się produkcją  i dystrybucją przedmiotów z logiem firmy, ale trudno znaleźć te solidne i niedrogie. Od wielu lat działa w branży Lemach http://lemach.pl/breloki-reklamowe-wroclaw.php z Wrocławia, który poza typowymi i popularnymi upominkami reklamowymi oferuje  poligrafię potrzebną w obecnych czasach każdemu nowoczesnemu przedsiębiorstwu.

Sezon turystyczny trwa od maja do września, jednak coraz więcej osób planuje urlop w miesiącach uważanych za chłodne i nie atrakcyjnych do wypoczynku. Dzięki otwartości granic możemy podróżować we wszystkich kierunkach, w tym także do krajów południowych, w których sezon trwa cały rok. W takich wyjazdach specjalizuje się biuro podróży Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/, którego wycieczki mają bardzo ciekawy program, a opiekę nad turystami sprawują przewodnicy z wieloletnim doświadczeniem. Przez wszystkie lata działalności, Arko-Travel dorobiło się rzeszy wiernych klientów, dzięki czemu oferta jest wciąż poszerzana o nowe, ciekawe miejsca, zgodnymi z ich oczekiwaniami.

Noclegi w Dolinie Baryczy mają niewielką rozpiętość cenową i należą do kategorii tanich. Przykładem takiego miejsca, gdzie możemy wynająć dom letniskowy za niewielkie pieniądze jest "Gruszeczka" http://domgruszeczka.pl/. Za 250 zł na tydzień mamy kawaterę wyposażoną w kuchnię z nową instalacją gazową i sanitarną, salon jadalny i z kominkiem, salę bilardową i niewielkie pomieszczenie do ćwiczeń siłowych. Istnieje także możliwość z korzystania z boiska do siatkówki plażowej, basenu i grilla. Z pewnością dużą atrakcją jest możliwość palenia ognisk i wypożyczenia łódki wiosłowej. Urlop z takimi możliwościami spędzania wolnego czasu z pewnością nie będzie należał do nieudanych.

Z okazji urodzin mojego męża szukałam pomysłu na prezent związany z jego zawodem. Jako, że od wielu lat z powodzeniem prowadzi usługi hydrauliczne, pomyślałam, że tort w kształcie klucza francuskiego będzie ciekawym podarunkiem. Przeglądałam wiele ofert cukierni i wreszcie trafiłam na Cukiernię Yogi z Wilkszyna. Bliska odległość od Wrocławia sprawiła, że postanowiłam osobiście spotkać się z panią cukiernik i szczegółowo obgadać wszystkie szczegóły. Spotkałam się tam z ogromną wyrozumiałością i profesjonalnym podejściem do klienta. Byłam pod wrażeniem smaku i estetyki wykonia pieczonych tam ciast i dlatego zdecydowałam się skorzystać z usług tej cukierni. Nie zawiodłam się i dlatego polecam torty Wrocław

Sanitas - usługi rehabilitacyjne, masaż, kinesiology taping i plan treningowy dla osób odchudzających http://sanitas.wroclaw.pl/. Wypożyczalnia sprzętu inwalidzkiego pomoże dobrać odpowiednie łóżko ortopedyczne, materec przeciwodleżynowy, balkonik lub krzesło terapeutyczne.

Agencja detektywistyczna z Wrocławia, w której pracują kobiety detektywi zajmujące się m.in. śledzeniem, monitoringiem i windykacją to Agencja Detektywisryczna STORM. Unikatową działalnością w skali kraju są grupy wsparcia dla rozwodników oraz mediacje przedsądowe skłoconych rodzin, które nie mogą dojść do porozumienia podczas podziału spadku lub majątku po bliskich osobach.