Opinie naszych Klientów

Wszystkich klientów zachęcamy do przesyłania swoich uwag i opinii o naszych usługach.

Imię
Opinia

Andrzej
Jak nie jest łatwo znaleźć dobrego fachowca można się przekonać oglądając program telewizyjny "Usterka". Pomny tej wiedzy byłem bardzo ostrożny w wyborze specjalisty, który założy mi instalację ciepłowniczą w moim nowo wybudowanym domu. Kontaktowałem się z wieloma firmami wykonującymi usługi hydrauliczne, jednak żadna nie mógła sprostać moim oczekiwaniom, zarówno technicznym, jak i finansowym. Znajomy jednak podał mi telefon do Pana Jacka i po chwili rzeczowej rozmowy wiedziałem już, że to jest ta osoba, której tak długo szukałem. Usługa była wykonana nawet przed terminem, a końcowa cena była zgodna z ustaleniami. Polecam tego hydraulika!

Władysław
Zakup umywalki bez konsultacji z fachowcem okazał się sporym błędem. Męczyłem się z montażem dwa dni i postanowiłem skorzystać z usług profesjonalisty. Zadzwoniłem do kilku hydraulików korzystając internetu, ale tylko Pan Jacek wiedział jak poradzić sobie z moim problemem. Po godzinie pracy moja pechowa umywalka działa sprawnie i tak jak oczekiwałem.

Jan
Pan Jacek jest naprawdę godnym polecenia fachowcem. Szczególnie w sytuacjach awaryjnych. Naprawę instalacji kanalizacyjnej przeprowadził blyskawicznie, sprawnie, uprzejmie, na dodatek w dniu zgłoszenia.

rodzina Nowaków
Na ofertę usług hydraulicznych natrafiliśmy dzięki reklamie umieszczonej na samochodzie. Postanowiliśmy zaryzykować i nie żałujemy. Teraz wszystkim naszym znajomym z czystym sercem polecać będziemy firmę Pana Jacka.

Sebastian
Potrzebowałem wymienić kratkę odpływową pod wanną oraz zrobić podłączenie dla zlewu i kranu. Znajomy polecił mi osobę sprawdzoną u niego podczas remontu instalacji ciepłowniczej i się nie zawiodłem. Znalezienie dobrego hydraulika w dzisiejszych czasach nie jest łatwe, ale na swoim przykładzie wiem, że jest możliwe.

Konrad
Po zauważeniu wody na posadzce w łazience postanowiłem skorzystać z pogotowia hydraulicznego. Dzwoniłem do kilku firm we Wrocławiu, ale albo nie mieli czasu, albo mogli przybyć za kilka godzin. Dopiero firma Pana Jacka zaoferowała mi pomoc w ciągu najdalej dwóch godzin i wywiązali się zgodnie z umową. Naprawa przebiegła szybko i co najważniejsze bardzo fachowo i tanio.

Marian
Miałem dosyć nagły przypadek w łazience związany z niskim ciśnieniem wody w prysznicu. Próbowałem sam coś temu zaradzić, ale nie dałem rady i musiałem skorzystać z usług fachowca. Po przybyciu hydraulik szybko zdiagnozował problem i po godzinie wszystko działało sprawnie. Jestem pod dużym wrażeniem sprawności działania i niewysokiej ceny, jaką musiałem zapłacić za wykonaną usługę. Gorąco polecam tę firmę!

Maciej - Wrocław
Moje centralne ogrzewanie wymagało gruntownego remontu i szukałem jakiegoś hydraulika. Jako, że miałem nieciekawe doświadczenia z fachowcami z ogłoszenia byłem bardzo ostrożny w doborze wykonawcy mojej instalacji grzewczej. Po skontaktowaniu się z kilkoma osobami, zdecydowałem się na Pana Jacka i wcale nie żałuję. Wręcz przeciwnie - POLECAM WSZYSTKIM TAKIEGO SPECJALISTĘ!!!

Piotr Kowalski - Wrocław
Usługi hydrauliczne wykonane w moim mieszkaniu przez tę firmę zostały wykonane bardzo szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę polecał wszystkim swoim znajomym skorzystanie z tego hydraulika.

Krzysztof Wrocław
Pierwszy raz zmuszony byłem szukać hydraulika z ogłoszenia. Bardzo się cieszę, że trafiłem na Pana firmę. Instalacja wykonana jest solidnie, szybko i po dość konkurencyjnej cenie.

Andrzej z Wrocławia
Znajomi polecili mi tę firmę i jestem im bardzo wdzięczny. Mimo tak szerokiej oferty, wcale nie jest łatwo o dobrego hydraulika.

Marek
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez hydraulika instalacji z rur miedzianych. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć fachowość i duże doświadczenie w tym temacie.

Krystyna
Długo musiałam czekać na dobrego hydraulika. Dopiero tutaj znalazłam odpowiedniego fachowca, który naprawił dość skomplikowaną usterkę. Bardzo dziękuję.

Zadowolona Magda z Wrocławia
Robią szybko, czysto i dobrze, niestety oczekują szybkich decyzji od klienta co i gdzie ma być zrobione w łazienkach. Wszystkie instalacje w domku jednorodzinnym zrobili w tydzień.

Jarek z Wrocławia
Podczas remontu budynku poniemieckiego są niezastąpieni. Spawają gazowo i potrafią polutować stare rury ołowiane.

Klient z Wilkszyna
Potrafią połączyć kocioł gazowy z kominkiem, kotłem na miał, solarem, zbiornikiem ciepłej wody, podłogówką i to wszystko działa w automacie.

Mile zaskoczony
Instalacje miedziane to chyba ich hobby, fantazyjnie i artystycznie potrafią powyginać i poukładać rury. Mówią, że rury powinny być układane w całości bez kształtek.

ludzik